Individuálny výcvik – test

Individuálny výcvik PSA

INFORMÁCIE O PROGRAME

Už nikdy viac nebudete musieť chodiť na cvičák. Naša výcviková škola pre psov ponúka tréningové lekcie z pohodlia vášho domova. Individuálne lekcie sú nastavené tak, aby sme spoločne strávený čas využili čo najefektívnejšie.

Každá lekcia trvá 45 min a je zložená z troch nerovnomerných častí.


V prvej časti si preberieme teóriu konkrétneho povelu, napríklad povel „Ku mne!“. Vysvetlíme vám, ako správne na privolanie psa, kedy dať psovi odmenu, kedy voľno, na čo si dať v tréningu pozor atď. V druhej časti vám cvičenie predvedieme, aby ste videli ako na to. V tretej časti trénujete pod našim dohľadom s vašim psíkom vy. V prípade, že vám cvik z akéhokoľvek dôvodu nejde tak ako by sme si predstavovali, zastavíme vás dovysvetlíme, zopakujeme, prípadne opätovne cvičenie ukážeme, tak aby ste všetkému rozumeli a všetko samostatne zvládli. Následne môžeme cvičenie vylepšovať a zvyšovať náročnosť cviku.

Zvládnuté cvičenie so spoločného tréningu si s vašim psíkom opakujete doma denne. Na najbližšom spoločnom tréningu si cvičenie skontrolujeme a nadviažeme naň. Najčastejšia frekvencia tréningov je jeden krát týždenne, tréningovú frekvenciu si však vieme upraviť podľa vašich potrieb.
 

Individuálne tréningy prebiehajú počas pracovných dní v čase  9.00 – 17.00 hod

ČO SA PRI VÝCVIKU NAUČÍME

Individuálny výcvik psa si obľúbi každý výcviku chtivý majiteľ i jeho pes. Hravou a jednoduchou metódou sa naučíme cviky základnej poslušnosti ako sadni, ľahni, ku mne či chôdzu na voľnej vôdzke. Pomôžeme vám naučiť vášho psíka aportovať a rôzne zábavné triky. Podanie packy, slalom pomedzi nohy či poklona vám spestria všedné dni s vašim psom. Výcvik sa tak stane pre vás a pre vášho psa zábavou na každý deň. Vo výchove vám pomôžeme s nastavením domácich pravidiel, socializáciou, či osvojením hygieny vášho šteniatka.

INDIVIDUÁLNY TRÉNING

POSLUŠNOSŤ
120 
3 výcvikové lekcie

Doprava v cene výcviku
Platnosť 30 dní od absolvovania prvej lekcie
 
 
  • Bonusová lekcia v cene

INDIVIDUÁLNY TRÉNING

ZÁKLADNÁ POSLUŠNOSŤ
230 
6 výcvikových lekcií

Ušetríte 5%
Doprava v cene výcviku
Platnosť 60 dní od absolvovania prvej lekcie
 
  • Bonusová lekcia v cene

INDIVIDUÁLNY TRÉNING

KOMPLETNÁ POSLUŠNOSŤ
430 
12 výcvikových lekcií

Ušetríte 11%
Doprava v cene výcviku
Bonusový tréning pre aktívnych klientov
Platnosť 90 dní od absolvovania prvej lekcie
  • Bonusová lekcia v cene

BONUS PRE AKTÍVNYCH KLIENTOV ​

Vaše úspechy nás veľmi tešia. Ceníme si, že pravidelne trénujete a  napredujete vo výcviku. Preto sme sa rozhodli vašu aktivitu odmeniť. Pre aktívnych klientov sme si pripravili bonus v podobe výcvikovej lekcie. Bonusovú lekciu získajú zdarma absolventi výcvikového programu základná poslušnosť PLUS, ktorí absolvujú všetkých dvanásť lekcií počas ôsmych týždňov. Už nikdy tak nezostane vaša snaha nepovšimnutá. 

TELEFONICKÁ KONZULTÁCIA ZDARMA

Neviete, ktorý výcvikový program je pre vás tou správnou voľbou? Nevadí, pomôžeme vám s výberom vhodného výcvikového programu. Výcviková škola pre psov REXIK vám ponúkame úvodnú konzultáciu zdarma a bez záväzkov. Dostanete odpovede na všetky vaše otázky a spoločne nájdeme najvhodnejší výcvikový program pre vás a vášho psa. Čas a termín úvodnej konzultácie zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám.

výcvik psa, výcvik psov, tréner psov, tréner psa, výcvik psa doma, tréning psa doma, individuálny výcvik pre psa, individuálny výcvik pre psov

KOREKTNÝ PRÍSTUP

Korektný prístup si ceníme. Chápeme, že vo vašom diári môže nastať nečakaná zmena programu. Preto sme si pripravili pre vás ponuku, s ktorou o svoju lekciu neprídete.

 

V prípade storna termínu:

Náhradný termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám.

S NAMI UŠETRÍTE

Zľava 20%! Absolvujte tréningy priamo v našom výcvikovom stredisku a získajte bezkonkurenčnú zľavu.

Doprava zdarma! Objednajte si akýkoľvek individuálny výcvik z našej ponuky a dopravu máte zdarma. Ponuka platí pre individuálne tréningy z mapového okruhu.    

KLIENTSKÁ PODPORA 24/7​

Sme tu pre vás. Našu podporu budete mať kedykoľvek a zdarma. Získate ju prostredníctvom klientskej video zóny 24/7, kde získate prístup ku všetkým cvikom základnej poslušnosti. Už si tak nebudete musieť robiť poznámky či loviť v pamäti ako sme sa cvik učili. Všetky podrobné návody budete mať odteraz vždy po ruke.

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Nesplnila naša služba vaše očakávania? Vrátime vám peniaze! Garanciu vrátenia peňazí bez udania dôvodu vám ponúkame do 48 hodín od absolvovania prvej výcvikovej lekcie.

ZÁKLADNÝ

V základnom výcviku sa naučíme povely potrebné pre bežné fungovanie.

69€

/ Kurz obsahuje 9 lekcií

POKROČILÝ

Po zvládnutí základného kurzu si vycibríme naučené úkony a naučíme sa náročnejšie.

69€

/ Kurz obsahuje 9 lekcií

iné výcviky a služby

Skupinový výcvik

rozdelenie výcvikov

TEmatický výcvik

Čo sa na výcviku naučí váš pes

Hotel pre psov

Možnosť priobjednať výcvik psa

Telefonická Konzultácia zdarma

Rezervujte si nezävaznú telefonickú konzultáciu zdarma.
Poradíme vám s výberom správneho výcviku.

Žiadosť na predĺženie expirácie

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA NA TÁBOR

Získajte prednostnú možnosť zakúpenia tábora po spustení prihlasovania.

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?