čO SA NÁS čASTO PÝTATE

OTÁZKY A ODPOVEDE

Keep Last Selected Bootstrap Tab Active on Page Refresh

SKUPINOVÝ TRÉNING

S tréningom môžeme začať takmer kedykoľvek. So šteniatkovským výcvikom je vhodné začať od 15 týždňa veku psa. Šteniatku tak hravou a jednoduchou formou položíme základ všetkých cvičení základnej poslušnosti psa.

Tréning je vedený pozitívnym posilňovaním a počas tréningu využívame veľa pochvál a odmien. Každá výcviková lekcia pozostáva z teoretickej časti, trénerskej ukážky cvičenia a praktického cvičenia vás a vášho psíka v kolektíve iných psov.

Uistite sa, či je pes v dobrom zdravotnom stave. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov kontaktujte svojho veterinára a konzultujte s ním možnosť absolvovania tréningu. Pred tréningom majte psa vyvenčeného a čiastočne lačného. 

Skupinový výcvik psov prebieha na výcvikových strediskách podľa aktuálneho kalendára udalostí.

Obojok, vôdzku, vodu pre psa, misku na vodu, veľké množstvo rôznych odmien pre psa.

Každá tréningová lekcia trvá 50 minút

INDIVIDUÁLNY TRÉNING

S tréningom môžeme začať takmer kedykoľvek. So šteniatkovským výcvikom je vhodné začať od 12 týždňa veku psa. Šteniatku tak hravou a jednoduchou formou položíme základ všetkých cvičení základnej poslušnosti psa.

Tréning je vedený pozitívnym posilňovaním a počas tréningu využívame veľa pochvál a odmien. Každá výcviková lekcia pozostáva z teoretickej časti, trénerskej ukážky cvičenia a praktického cvičenia vás a vášho psíka.

Uistite sa, či je váš pes v dobrom zdravotnom stave. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov kontaktujte svojho veterinára a konzultujte s ním možnosť absolvovania tréningu. Pred tréningom majte psa vyvenčeného a čiastočne lačného. 

Tréning prebieha počas pracovných dní v čase od 7.30hod do 19.30hod. Najčastejším miestom individuálneho tréningu je vaša domácnosť (byt, záhrada). Tréning je však možné absolvovať aj na jednom z našich výcvikových stredísk, či na inom vopred dohodnutom mieste.

Obojok, vôdzku, vodu pre psa, misku na vodu, veľké množstvo rôznych odmien pre psa.

Každá tréningová lekcia trvá 50 minút.

Na začiatku lekcie si spoločne určíme tréningovú tému, napr. ako naučiť psa povel „zostaň“ . Následne vám vysvetlím teóriu, akým spôsobom budeme psa povel „zostaň“ učiť, čomu sa vyhnúť a naopak na čo určite nezabudnúť pri tréningu. Po teoretickej časti vám cvičenie predvedieme, tak aby ste si upevnili už naučené znalosti. V tejto chvíli ste na rade vy. Pod našim dohľadom začnete povel „zostaň“ cvičiť s vašim psíkom vy. Ak je všetko v základnom cvičení „zostaň“ v poriadku, prejdeme na ťažšiu verziu cviku. Ak je potrebné dovysvetliť cvičenie, vrátime sa ku konkrétnej časti v danom cviku a dovisvetlíme vám všetko tak, aby ste vášho psíka naučili povel „zostaň“ správne.

HOTEL PRE PSOV

Pred samotným nástupom na hotel sa uistite, či je váš pes v dobrom zdravotnom stave. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov kontaktujte svojho veterinára a konzultujte s ním možnosť nastúpenia vášho psa na hotel. Ak je všetko v poriadku zbaľte pre vášho psíka:  jedlo na celý pobyt, očkovací preukaz, peliešok/deku, obojok, vôdzku

Disponujeme priestormi pre exteriérových ako aj pre interiérových psov. 

V našom hotely pre psov trávia psíci aktívny  čas venčením, hrou s personálom a taktiež hrou s inými psíkmi. Podľa požiadaviek vieme po dohode zabezpečiť akýkoľvek program pre vášho psíka.

Stravu podávame podľa požiadaviek majiteľov.

Venčenie psíkov prebieha minimálne 4 krát za deň a to minimálne 20 minút jedno venčenie. Venčenia prispôsobujeme požiadavkám majiteľom, veku psa a aktuálnym poveternostným podmienkam.

Žiadosť na predĺženie expirácie

Telefonická Konzultácia zdarma

Rezervujte si nezävaznú telefonickú konzultáciu zdarma.
Poradíme vám s výberom správneho výcviku.

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA NA TÁBOR

Získajte prednostnú možnosť zakúpenia tábora po spustení prihlasovania.

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?