LETNÉ TÁBORY PRE DETI

PRÁZDNINY SO PSOM

Vydajte sa s nami na dobrodružstvo pre všetkých malých milovníkov psíkov. Počas tábora čaká vaše deti program nabitý aktivitami v prírode a tréningy zamerané na zlepšenie poslušnosti vašich psíkov. Na konci tábora bude z vášho dieťaťa a psíka nerozlučná dvojka!

ČO SA NAUČÍME?​

Vaši malí táborníci sa môžu tešiť na Sašku a Ivana, ktorí sa postarajú o nezabudnuteľný program. Spoločne sa naučíme, ako správne komunikovať so psíkom, naučíme sa cviky ako ľahni, zostaň, fuj, ku mne, popros a mnohé ďalšie cviky, ktoré zvládneme ľavou zadnou. Kopec zábavy si užijeme pri agility a frisbee. Toto všetko a ešte o čosi viac si spoločne užijeme počas šiestich dní nabitých tým najlepším programom určeným pre vaše deti a psíka. Tréningy absolvujeme na vlastnej vonkajšej ploche, v prípade nepriaznivého počasia využijeme vnútorné priestory výcvikového centra.

zarezervujte si miesto

Neviete, či budete môcť absolvovať prázdniny so psom? Nevadí, registrujte sa teraz a zaplaťte až pri nástupe. Ak si však svoje miesto na tábore chcete zaistiť, môžete tak urobiť už teraz nevratnou zálohou vo výške 50% z ceny tábora. Ponáhľajte sa, počet miest je limitovaný na 12 výcvikuchtivých detí a ich psov. Radi by vaše deti spali doma? Žiaden problém. Prázdniny so psom je možné absolvovať aj ako denný tábor.

Ďalšie aktivity

Mimo-tréningové aktivity, ktoré pomôžu rozvíjať zručnosti a schopnosti vašich detí budú zábavné a tímové. Naučíme sa tvoriť náramky priateľstva, užijeme si manda-day, zašportujeme si pri bedmintone, futbale či kanjame. Spoločne budeme hrať tie najrozličnejšie hry, ako s balónikovú výzvu, tajomné vrecúško, zoologickú záhradu, či skúšku chuti. Navštívime mini farmu so zvieratami a rôznymi atrakciami, ktoré farma ponúka. Posledný táborový večer si spoločne užijeme prázdninovú párty – YES!

POBYT S VLASTNÝM PSOM

Vekové ohraničenie detí 9 - 14r. Dieťa musí fyzicky zvládnuť psa, s ktorým príde na tábor.

Cena tábora 360€ zahŕňa

Neváhajte s rezerváciou miesta v tábore. Kapacita každého turnusu je obmedzená na 12 detí. Naše tábory sa každoročne tešia veľkému záujmu a preto sa miesta obsadzujú rýchlo. Tešíme sa na vás!

*Objednávka tábora je záväzná. Pri neobdržaní platby bude vaša rezervácia stornovaná.

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA NA TÁBOR

Získajte prednostnú možnosť zakúpenia tábora po spustení prihlasovania.

Žiadosť na predĺženie expirácie

Telefonická Konzultácia zdarma

Rezervujte si nezävaznú telefonickú konzultáciu zdarma.
Poradíme vám s výberom správneho výcviku.

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?