LETNÉ TÁBORY PRE DETI

PRÁZDNINY SO PSOM

Týždeň plný zážitkov

Vydajte sa s nami na dobrodružstvo pre všetkých malých milovníkov psíkov. Počas tábora čaká vaše deti program nabitý aktivitami v prírode a tréningy zamerané na zlepšenie poslušnosti vašich psíkov. Na konci tábora bude z vášho dieťaťa a psíka nerozlučná dvojka!

ČO SA NAUČÍME?​

Pripravili sme si pre vás jedinečný letný tábor. Tábor určený pre všetky deti od 9 do 14 rokov, ktoré majú rady psíkov a zábavu s nimi. Agility, frisbee, základná poslušnosť, triky. Toto všetko a ešte o čosi viac si spoločne užijeme počas šiestich dní nabitých tým najlepším programom určeným pre vaše deti a psíka. Tréningy absolvujeme na vlastnej vonkajšej ploche, v prípade nepriaznivého počasia využijeme vnútorné priestory výcvikového centra.

FLEXIBILNÝ PRÍSTUP

Neviete, či budete môcť absolvovať prázdniny so psom? Nevadí, registrujte sa teraz a zaplaťte až pri nástupe. Ak si však svoje miesto na tábore chcete zaistiť, môžete tak urobiť už teraz nevratnou zálohou vo výške 50% z ceny tábora. Ponáhľajte sa, počet miest je limitovaný na desať výcvikuchtivých detí a ich psov. Radi by vaše deti spali doma? Žiaden problém. Prázdniny so psom je možné absolvovať aj ako denný tábor.

ČO BUDEME ROBIŤ?

Pripravili sme si pre vás jedinečný letný tábor. Program vždy vyskladáme podľa záľub a preferencií skupiny, no deti sa môžu tešiť na nasledovné;

  • tréningy (základná poslušnosť, agility, triky…)
  • venčenie a spoločné prechádzky
  • čistenie rajónov pre psíkov
  • animátorské hry (hádanky, šuškaná, Kubo velí,…)
  • loptové hry (futbal, vybíjaná,…)

POBYT S VLASTNÝM PSOM

Vekové ohraničenie detí 9 - 14r. Dieťa musí fyzicky zvládnuť psa, s ktorým príde na tábor.

Cena tábora 360€ zahŕňa

Zvažujete účasť dieťaťa v tábore? Vyplňte nezáväznú rezerváciu a získajte prednostnú možnosť zakúpenia tábora po spustení prihlasovania. O spustení prihlasovania Vás budeme informovať e-mailom a SMS-kou.

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA NA TÁBOR

Získajte prednostnú možnosť zakúpenia tábora po spustení prihlasovania.

Žiadosť na predĺženie expirácie

Telefonická Konzultácia zdarma

Rezervujte si nezävaznú telefonickú konzultáciu zdarma.
Poradíme vám s výberom správneho výcviku.

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?

Nezáväzná rezervácia

Kde chcete absolvovať výcvik?